Skate móda

Aktuality ze světa skate módy

Batohy jako součást outfitu skateboardistů!

8. srpna v 12:52 - Dělat nějaký sport, to je dnes už zcela běžné. Mnoho sportů a sportovců však má svůj vlastní styl oblékání, na který se zapomíná. Na svůj styl upozorňují především hokejisté a fotbalisti, kteří se netají svým vysoce ležérním stylem. Jejich ležérnost je však v mnoha situacích ne zrovna vhodná, proto někdy nezaškodí vzít si něco elegantnějšího, než například pouze tepláky, botasky a basic tričko, které je sice opravdu pohodlné, přesto k některým událostem naprosto nevhodné.

Nejoblíbenější značky bot mnoha skateboardistů

18. června v 23:46 - Skateboarding se stal v poslední době opravdu populárním sportem zejména teenagerů, kteří stále nevědí, jak mají využít volný čas, proto se rozhodnou ho trávit nějakou sportovní aktivitu a právě skateboarding je pro ně to pravé, protože zkrátka se pomocí tohoto sportu mohou řádně vyřádit.

Horsefeathers – značka nejen pro skateboardisty

24. března v 12:05 - Každý sport potřebuje své vybavení. A právě to je nutné hledat v různých obchodech nejrůznějších značek. Každá taková značka v sobě skrývá nejrůznější vybavení, kterými můžete oslnit při daném sportu. Nejvíce se hledají kvalitní boty, protože snad ke každému sportu potřebujete mít kvalitní obuv, která dominuje především pevnou podrážkou.

Oblíbená „skate“ značka? Jednoznačně Vans!

23. února v 12:06 - Různé sporty potřebují nejrůznější vybavení. Mnoho lidí potkává opravdu otřesné rozhodování se, do které značky mají či nemají jít. Bohužel se však dostáváme k tomu, že je na trhu opravdu velké množství značek, které se zabývají různými sporty, a najednou se musíme rozhodnout pouze pro tu jednu.

Skate boty

16. dubna v 11:17 - Propracovaný design a pohodlí. Tyto dva faktory hrají hlavní roli při výběru bot každého skate maniaka. Lidi, mající rádi tenhle styl, si na botech nechávají obzvlášť záležet.

Skate oblečení

9. března v 20:40 - Skate oblečení je kombinací komfortu a originality. Rádi vyjadřujete svoji osobnost přímo? Nebo možná jen chcete pohodlný styl, který příliš nevyniká vulgaritou? Pokud ano, je právě Skate oblečení, které tak snadno budí pozornost svým expresivním designem, vytvořeno právě pro Vás!

O skate módě

3. února v 20:39 - Skate oblečení je určeno pro mladá srdce, aktivní lidi, kteří se nebojí svým oblečením vyjádřit svůj názor a své vášně. Tato móda ideálně vystihuje uvolněné duše, které neakceptuje nezajímavé konvence současných trendů.

Jak se oblékat ve skate stylu?

11. prosince v 11:18 - Skate móda je rozšířená mezi teenagery a mladými lidmi, kteří si rádi užívají free života. Společně s touto nekonvenční módou je spojen celý životní styl. Zpěvačky Fergie, Afril Lavigne nebo Missy Elliott na tento street style nedají dopustit.