Vyrazte na Skate Camp 2017!

24. března v 12:05

A je to opět tady! Blíží se léto, což se vždy nese ve znamení nejrůznějších kempů a táborů. Mnoho rodičů na ně posílá své děti, aby se jich alespoň na týden mohli zbavit a užívat si klidu, kterého se s jejich přítomností jim zrovna nedostává. Děti jsou však velmi rádi, protože poznají své nové kamarády, naučí se žít trochu samostatně, zahrají si hry a během celého týdne se jim bude dostávat té maximální pozornosti.

 

Co víc by si přeci mohly přát? Navíc se ocitáme v době, kdy jsou i takové kempy přizpůsobené pro ty nejmenší i pro ty větší. Existuje totiž nyní velká spousta táborů, které jsou zaměřeny na určitá témata. Děti se tak mohou vydat na pohádkový tábor, na tábor s tématikou pirátství, kouzelnictví či se zaměřením na sport jako takový. Pro větší už existují další kempy, které jsou třeba zaměřeny především na jejich záliby. Na své si tedy přijdou zejména skateboardisti, protože právě pro ně se opět chystá velmi oblíbený kemp, a to Skate Camp 2017!

Červenec a srpen v záplavě toho nejoblíbenějšího sportu!

Skateboarding se řadí nyní k těm nejvíce oblíbeným sportům u teenagerů. Pokud jdete po ulici, potkáte opravdu velkou spoustu těch, kteří jedou nebo drží v rukou skateboard. Nyní je pro ně opět velká možnost účastnit se kempu, díky kterému se zlepší ve svém koníčku. Opět se koná během července a srpna, je k mání hned několik termínů, avšak místa jsou omezená. Konají se znovu v pražských skateparcích, a tak se mohou děti podívat i do hlavního města! Mimo výuku základních věcí točících se kolem tohoto sportu se vaše ratolesti přiučí i nějakým trikům, protože škola triků je taktéž v nabídce. Mimo jiné si však mohou svůj volný čas trávit děti u minigolfu, v zoo, v Jump Parku nebo také u jiných sportů, mezi které se řadí třeba frisbee, bumerang, kubb či u jiných míčových nebo pohybových her.