O skate módě

3. února v 20:39

Skate oblečení je určeno pro mladá srdce, aktivní lidi, kteří se nebojí svým oblečením vyjádřit svůj názor a své vášně. Tato móda ideálně vystihuje uvolněné duše, které neakceptuje nezajímavé konvence současných trendů.

Skate oblečení je určeno pro mladá srdce, aktivní lidi, kteří se nebojí svým oblečením vyjádřit svůj názor a své vášně. Tato móda ideálně vystihuje uvolněné duše, které neakceptuje nezajímavé konvence současných trendů. Skate kultura to není jen pouliční umění a skateboarding či jiné deskové sporty, pojem skate vystihuje samotný životní styl, v jehož módě dominuje pohodlné oblečení, výrazný nekompromisní styl a originální design.

Jak již název napovídá, Skate móda je úzce spjata se skateboardingem, který vznikl mezi lety 1940 a 1950, kdy se surfaři rozhodli přidat ke klasickému „prknu“ také kolečka a sjíždět s ním i něco jiného, než vlny. S tímto vynálezem brzy všichni vyrazili do ulic. Vznikla řada skateboardingových stylů a triků a vyznavači této desky už nebyli jen sportovci, stala se z nich kulturní menšina mající své vlastní místa, kam se skateboardem vyrazit. A tak pomalu začala vznikat také Skate móda a s ní brzy také specializované skate obchody, tedy skateshopy, v nichž se kromě klasických skateboardů nabízí také stylové skate oblečení a doplňky pro tuto „pouliční“ komunitu.

Skate móda ovšem není spojen jen se skateboardem a dalšími deskovými sporty. Z této tolik specifické módy se brzy stalo také ideálním řešením pro vyznavače street a hip hop stylu a také pro milovníky oblečení pro snowboarding, kteří si ze Skate zimních kolekcí vyberou i stylovou módu pro zimní sporty. 

Skate oblečení je ideálním řešením nejen pro fanoušky extrémních a deskových sportů, ale také pro širokou škálu mužů a žen, zejména mladých, ale i těch s nestárnoucí mladou duší, kteří se totožní s aktivním životním stylem a kteří ocení originální módu s hlubokým citem pro nekompromisní názory. Skate móda si stále získává nové zákazníky, kteří vyhledávají její sportovně elegantní vzhled a pouliční nádech. Energie, barvy, poutavé potisky, neotřelé styly, které se ověří v mnoha každodenních situacích - Skate oblečení skvěle zapadá do rytmu života lidí, kteří preferují svobodu volby.