Nejoblíbenější značky bot mnoha skateboardistů

18. června v 23:46

Skateboarding se stal v poslední době opravdu populárním sportem zejména teenagerů, kteří stále nevědí, jak mají využít volný čas, proto se rozhodnou ho trávit nějakou sportovní aktivitu a právě skateboarding je pro ně to pravé, protože zkrátka se pomocí tohoto sportu mohou řádně vyřádit.

Ovšem není to tak lehké, jak se na první pohled zdá. To ovšem pozná řada skateboardistů, kteří teprve s tímto sportem začínají. Chce to především vytrvalost, ale také i píli a snahu se učit novým kouskům, jinak to bohužel nepůjde. Tento sport je opravdu o trpělivosti a není proto pro horké hlavy.

Rodiče jsou v tomto případě opravdu nadšení, protože jejich děti dělají nějaký sport. Navíc se jedná po takový sport, který pro ně není nijak drahý. Většinou se totiž platí jenom o skateboard, který je unikátní a který je hlavní podstatou a potřebností pro tento sport. Pak už se platí jenom za oblečení, které skateboardisti musí mít ve velké míře značkové. Nejvíce se utrácí za boty, které jsou součástí image každého skateboardisty. Boty jsou většinou s rovnou podrážkou a jsou hlavně lehké. Jaké značky však patří k těm populárním?

Vans

Značka Vans snad byla rovnou pro „skejťáky“ stvořená. Tato značka má nejen klasickou obuv pro milovníky tohoto sportu, ale na druhou stranu má v nabídce také mnoho věcí, mezi něž se řadí především kšiltovky nebo unikátní batohy či vaky, které také tvoří konečný look každého skateboardisty.

Converse

Kupodivu je oblíbená i značka Converse, jejíž boty můžeme vidět na kdejakém člověku, protože právě toto jsou boty, které frčely, frčí a ještě taky budou frčet. Oblíbené jsou u skateboardistů zejména v kotníkové podobě, proto u nich s klasickou nízkou verzí rozhodně nezabodujete. Converse má mimochodem i nabídku vaků, proto v mnohých případech si milovníci tohoto sportu sladí boty s vakem na zádech.