Navštivte Skate Akademii v hlavním městě!

27. února v 12:04

Konečně je tady jaro, což znamená, že můžeme k ročnímu spánku dát především sportovní vybavení sloužící k zimním sportům. Pryč s lyžemi, běžkami či snowboardem. Je načase, abychom vytáhli kola, brusle a skateboardy! Cyklostezky jsou konečně otevřené pro veřejnost.

Jistě ji máte kdekdo ve vaší vesnici či městě, a tak neváhejte a vydejte se na ni sportovat. Pokud však patříte mezi nadšené skateboardisty, jen tak kdejaká cyklostezka vám nebude stačit. Raději byste navštívili opravdu skvělý skatepark, kde byste se mohli vyřádit a ukázat to, co umíte, i ostatním lidem s podobným zájmem. Bohužel takových možností skateparku je opravdu málo, a tak se mnohdy musíte dopravit do vzdálenějšího města, abyste si trochu užili vašeho koníčku. Pokud však toužíte a chcete se v tomto sportu spíše zdokonalovat, měli byste se obrátit se svým přáním na odborníky, nikoliv cvičit jen tak o samotě. Skateboarding jako každý sport potřebuje trochu tipů a rad, bez kterých nedosáhnete tak skvělých manévrů a skoků. Jenže taková tajemství vám nevyzradí ani dobrý kamarád, protože nechce, abyste byli lepší. Proto raději investujte a zdokonalte se v této své zálibě pomocí Skate Akademie, která se právě během jara koná v hlavním městě!

Pouze osm set za deset hodinových lekcí!

Tato akademie je organizována Českou asociací skateboardingu. Nejedná se však o nějak extra drahou záležitost, jak si určitě myslíte. Jedná se o poplatek osm set korun za deset hodinových lekcí, během které se naučíte přesně to, co byste potřebovali znát a co byste potřebovali umět. Lektoři jsou vám otevření, nic před vámi netají. Na konci celé „výuky“ pak budete odcházet tak vypilovaní, že se budete moi ucházet o první místa v kdejaké soutěži v tomto oboru.

Akademie probíhá od dubna v různých skateparcích v Praze, a tak neváhejte a registrujte se do tohoto programu i vy. Jedná se jistě o skvělou zkušenost, a pokud skate vážně milujete a chcete se v tomto sportu stále zdokonalovat, je tato akademie přímo pro vás!