Horsefeathers – značka nejen pro skateboardisty

24. března v 12:05

Každý sport potřebuje své vybavení. A právě to je nutné hledat v různých obchodech nejrůznějších značek. Každá taková značka v sobě skrývá nejrůznější vybavení, kterými můžete oslnit při daném sportu. Nejvíce se hledají kvalitní boty, protože snad ke každému sportu potřebujete mít kvalitní obuv, která dominuje především pevnou podrážkou.

Právě na ní stojí celá postava. Nohy zaručují jakousi stabilitu člověka, a tak se není čemu divit, když boty jsou to hlavní, nad čím musíte přemýšlet, provozujete-li nějaký sport. Na obuv se musí dbát zejména u běhu, u skateboardingu se myslí především na pořádný skate a oblečení. Skateboarding se totiž nyní dostává do jakési špičky své popularity a právě díky tomu se stávají velmi oblíbené i značky, které se zaměřují na toto sportovní vybavení.

Oblečení patří ke správnému skateboardistovi

Jenže skateboard není pouze o samotném jezdění na prkně a o tricích, které předvádíte. Je to převážně také o člověku a jeho vzhledu. Když spadnete, musíte zaujmout ne svým pádem, ale právě tím, co máte na sobě. Proto se není čemu divit, když mnoho nadšenců do tohoto sportu přemýšlí pouze nad tím, jak vypadají. Utrácí hromady peněz v obchodech nejrůznějších značek jen proto, aby při svém oblíbeném sportu vypadali k světu. Nejvíce si nakupují v obchodech české značky, a to v Horsefeathers. Tato značka v sobě nenese však pouze oblečení pro skateboardisty, ale také pro snowboardisty. Pokud tedy během zimy odložíte svá prkna do kouta, vytáhněte si to velké, jež je určeno pro zimní radovánky.

Mezi typické oblečení každého skateboardisty patří zejména volné typy, a to konkrétně trička, šortky, tepláky či volnější mikiny. Na hlavu vždy nasazují stylové čepice s rovným kšiltem. Tento styl je pro ně opravdu typický, a tak se nemůžete divit, když najdete všechny milovníky tohoto sportu právě takto oblečené. Je to jejich svět, ve kterém chodí oblečení tak, jak se jim zlíbí. Hlavní roli ale vždy musí hrát pohodlnost.