Batohy jako součást outfitu skateboardistů!

8. srpna v 12:52

Dělat nějaký sport, to je dnes už zcela běžné. Mnoho sportů a sportovců však má svůj vlastní styl oblékání, na který se zapomíná. Na svůj styl upozorňují především hokejisté a fotbalisti, kteří se netají svým vysoce ležérním stylem. Jejich ležérnost je však v mnoha situacích ne zrovna vhodná, proto někdy nezaškodí vzít si něco elegantnějšího, než například pouze tepláky, botasky a basic tričko, které je sice opravdu pohodlné, přesto k některým událostem naprosto nevhodné.

skate batohSvůj styl mají také například skateboardisti, kteří jsou proslavení především svým velkým oblečením. Když se vysloví slovo „skateboardista“, řadě z nás se vybaví mladý hoch, který má na hlavě kšiltovku s rovným kšiltem, která však rozhodně není na hlavě rovně posazená. Taky si vybavíme o číslo větší tričko, které na něm doslova plandá, a pak samozřejmě i volné teplákové šortky nebo jiné šortky s lehkého materiálu, které hlavně nebrání jakémukoliv pohybu. Na skateboardu je totiž pohyb to nejvíce zásadní. Dále se však naše představy nezastavují. Vybaví se nám i obuv, která má rovnou, nikoliv vyvýšenou podrážku, jak je to aktuálně v módě. Dále se kocháme především náramky, kterými jsou obepnuty obě ruce a nesmí chybět ani batoh, jenž je nedílnou součástí každého outfitu skateboardisty.

Hlavně ať je prostorný!

U skateboardingu je nutné, aby všechno, co má na sobě milovník tohoto sportu, bylo lehké, protože přece se nechcete zatěžovat nějakou tíhou třeba kožené bundy, v níž se stejně nemůžete hýbat tak, jako v obyčejném tričku, o němž ani nevíte, že ho máte. Batoh je však nutností, protože do něj mnohdy dáváme své prkno, když například jedeme městskou hromadnou dopravou. Proto by měl být batoh hlavně prostorný. Myslet samozřejmě musíme i na to, aby byl vzorově sympatický a hlavně pohodlný na zádech. Mezi nejoblíbenější značky „skejťáků“ proto právem patří třeba značky Horsefeathers nebo Vans, které přesně takové batohy pro milovníky tohoto sportu mají.